صلیب کاشی گروه صنعتی متره پلاست :

صلیب کاشی: قطعه ای است به شکل صلیب که مطابق شکل زیر نمایش داده شده است،این قطعه قطعه ای کارامد بوده و که به جهت ایجاد فواصل مناسب بین کاشی و سرامیک تولید شده است که با قرار گرفتن در مابین دو کاشی که بسته به ابعاد کاشی و فواصل همبند کاشی ها ابعاد مختلفی دارد.

صلیب کاشی یا صلیب سرامیک میتواند یک سطح صاف و رویایی را  برای ما به ارمغان بیاورد.

اینگونه که اگر فواصل بندی کشی به صورت منظم باشد سطح ما به مراتب از سایر سطوح زیباتر دیده شده به همین منوال اسپیسر کاشی یا صلیب کاشی بوجود آمده تا علاوه بر زیباتر نشان دادن فواصل همبند کاشی و سرامیک،سرعت انجام کار را نیز به مراتب بالا ببرد.

اسپیسر کاشی متره پلاست در ابعاد مختلف، بسته به سطح شما و فاصله ای که برای همبند کردن مد نظر گرفته اید فراهم شده تا کار شما را زیباتر ،دقیق تر و به آن سرعت بخشد.

 

tile spaser

صليب کاشي يا اسپيسرکاشي قطعه اي ارزان و پرکاربرد جهت تنظيم فاصله دقيق بند بين کاشي و سراميک و سنگ در هنگام نصب مي باشد .

 از آن‌جايي که مهم‌ترين عامل در نصب کاشي و سراميک رعايت فاصله ميان درز آن‌هاست .استفاده از اين محصول باعث دقيق و زيباتر شدن کاشي کاري وسرامیک کاری ميشود .

 جنس اسپيسر کاشي از پلاستيک فشرده و با کيفيت پتروشيمي مي باشد و به شکل بعلاوه يا صليب (tile spacer )که در ضخامت هاي 1تا 10میلیمتر است، تولید میشود.

  سايزهاي 1 الي  6 ميليمتر در جهت نصب کاشي و سراميک کف و صليب 7 تا 10 ميليمتر در نماسازي و  سطوح عمودي مورد استفاده قرار ميگيرد.

 

صليب آجر يا صليب T

صليب آجر به ضخامت 10ميليمتر و جنس آن از پلاستيک با کيفيت پتروشيمي مي باشد .

مي توان از آن براي ايجاد بندها و فواصل منظم بين آجر در هنگام نصب استفاده کرد . از ديگر کاربرد هاي آن  علاوه بر استفاده در آجر کاري مي توان به کاشي کاري هايي که بندهاي آنها به صورت هم بند نمي باشد (بند آجر)نيز اشاره کرد. صليب آجر در هنگام نصب آجر ميان بندها قرار ميگيرد و پس از نصب آجرها و بندکشي با يک شي نوک تيز از آن خارج مي شود.

 

برای مشاوره و خرید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

09335052206-09124324969